אודות גוטליב את ביטון

חזון ומטרות הפירמה

גוטליב את ביטון, הינה פירמת בוטיק ראיית חשבון ויעוץ עסקי בסגנון אישי ומעמיק, הפירמה מונית כ-12 עובדים ובראשם שני שותפים הפירמה ממוקמת ברחובות ונותנת שירותים ללקוחות מכל רחבי הארץ ממעלות שבצפון ועד לאילת שבדרום, הפירמה  שמה לה למטרה להעניק מגוון רחב של שירותים.

העיקרון המנחה את הפירמה הינו יחס אישי ושירות מקצועי, הפירמה מחויבת להעניק ללקוחותיה את השירות המקצועי והאיכותי ביותר, תוך הקפדה על יושרה , הגינות ואתיקה מקצועית. והכל תוך מתן כבוד לזולת.

אנו גאים בעובדים ומחויבים לשמירה מתמדת על  המקצועיות ועל איכות השירותים הניתנים לכלל לקוחותינו.

במקביל אנו שואפים להמשיך לגדול, להתפתח ולהתחדש במטרה להיות גורם משפיע בענף ראיית החשבון בישראל. תוך שמירה מתמדת על רמת השירות ללקוחותינו.

הלקוח- צרכיו הייחודים.​

מתוך הכרה בצרכיו המיוחדים של כל לקוח ולקוח, הפירמה מקפידה ששירותיה יותאמו לכל לקוח בנפרד,

וזאת לאחר ניתוח אישי ותכנון מקצועי וקפדני של מכלול צרכיו.

מערכת העבודה בין הפירמה ללקוח מנהלת באמצעות איש קשר קבוע, אשר מנהל את תהליך העבודה בפועל.

שאיפה למצוינות.​

הפירמה מחויבת להעניק שירות מקצועי ואישי ברמה הגבוהה ביותר.

כפועל יוצא ממחויבות זו: הצוות המקצועי של הפירמה נבחר בקפידה ומחויב להשיג יעדים אלו, כל רואי החשבון , המתמחים, מנהלי החשבונות ,חשבי השכר, הינם בעלי השכלה, ידע וניסיון רב שנים במתן שירותי חשבונאות. השותפים ועובדי הפירמה בעלי ניסיון עשיר במגזר הפרטי ובמגזר הציבורי בישראל.

אנו חותרים לשמירה על רמה מקצועית גבוהה, עבודה מדויקת, עמידה בלוחות זמנים, חתירה למצוינות והכל תוך שיתוף פעולה מלא ודאגה לצרכיו של הלקוח.

ידע וערך מוסף ללקוח.​

אנו מקפידים מאוד על עדכונים מקצועיים ויישומם באופן שוטף, שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים ביותר וכן על שמירת פרטיותו של הלקוח,

אנו מלווים את הלקוח בכל תהליכיו העסקיים. משלב הקמת העסק העצמאי והמשך בלווי מקצועי ועד צמיחתו לכדי חברות עסקיות ועמותות גדולות.